Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

СКРИНІНГ ЗАХВОРЮВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ

3610 грн.
3245 грн.
рак шийки матки

Шийка матки – вразлива частина жіночої репродуктивної системи. Вона часто піддається впливу інфекцій, патологічним змінам структури тканин, травмується під час пологів. Високою є поширеність раку шийки матки – він складає приблизно чверть усіх випадків онкозахворювань у жінок. Саме початкові стадії хвороби, а також передраковий стан лікуються найлегше, з мінімальними ризиками для життя. Але виявити такі патології без обстеження неможливо. Тому лікарі медичного центру “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві запрошують жінок на скринінг захворювань шийки матки, завдяки якому можлива рання діагностика небезпечних хвороб.

Як проводиться скринінг захворювань шийки матки?

Для проходження профілактичного обстеження шийки матки у медичному центрі “Діамед-Експрес” вам не доведеться витрачати багато часу. Ми забезпечили швидке проведення всіх видів необхідних високоінформативних досліджень:

  1. Потрібно прийти на консультацію до гінеколога. Лікар проведе опитування щодо скарг на жіноче здоров’я, раніше перенесені хвороби, вагітності, оперативні втручання, особливості перебігу менструального циклу, проведе огляд на гінекологічному кріслі, щоб візуально перевірити стан шийки матки, виконає бімануальне обстеження.
  2. Під час консультації лікар візьме мазок для лабораторного цитологічного дослідження з метою виявлення атипових клітин (рідинна цитологія ПАП-тест Cell-Prep).
  3. Також береться мазок для проведення ПЛР-аналізу, який допоможе перевірити наявність чи відсутність 15 типів вірусу папіломи людини, у тому числі – типів з низьким та високим онкогенним ризиком (Квант-15 ВПЛ). Це дослідження важливе, адже дана група вірусів може провокувати розвиток злоякісних пухлин шийки матки.
  4. Гінеколог огляне шийку матки за допомогою цифрового відеокольпоскопа. Це пристрій, який дозволяє побачити збільшене та високоточне цифрове зображення поверхні шийки для детальної діагностики. Завдяки розширеній кольпоскопії із нанесенням спеціального препарату на поверхню шийки, спеціаліст точно визначає наявність чи відсутність патологічно змінених ділянок.
  5. Після отримання результатів лабораторних досліджень потрібно прийти на повторну консультацію до гінеколога, щоб дізнатися – чи є у вас передраковий стан, рак або інші захворювання шийки матки на даний момент, та отримати призначення для лікування при необхідності. Лікар порадить вам, з якою періодичністю варто буде надалі проходити такі перевірки, з урахуванням особливостей вашого організму та можливих ризиків.

Скринінг шийки матки – швидко, якісно та за доступною ціною

Відвідайте медичний центр “Діамед-Експрес”, щоб точно знати про поточний стан свого жіночого здоров’я. Ми застосовуємо найсучасніші методи досліджень, надійне обладнання та гарантуємо високу якість медичного обслуговування. Наші досвідчені лікарі знайдуть оптимальне рішення у будь-якій ситуації, застосовуючи ефективні методі лікування, а за потреби – порадять, до якого компетентного фахівця звернутися (наприклад, якщо буде потрібна операція). Записатися на прийом до гінеколога можна за телефоном або за допомогою форми запису на сторінці сайту

«СКРИНІНГ ЗАХВОРЮВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ»

(Нажаль рак шийки матки дуже розповсюджений серед жіночого населення.

Для виключення фонових та передракових процесів пропонується комплекс обстежень).

НАПРАВЛЕННЯ НА МАМОГРАФІЮ БЕЗКОШТОВНО (ПІСЛЯ 40 РОКІВ)

Первинна консультація  та огляд акушера-гінеколога ( бесіда, збір анамнезу, огляд на гінекологічному кріслі, визначення програми обстеження)
Цифрова відеокольпоскопія
Рідинна цитологія ПАП-тест Cell-Prep (мазок на атипові клітини)
Квант-15 ВПЛ (HPV 6,11), (HPV 16,31,33,35,52,58), (HPV 18,39,45,59), HPV 56, HPV 51, HPV 68 методом ПЛР Real-Time
Повторна консультація акушера-гінеколога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів (звернення протягом місяця)
Забір біоматеріалу
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

ВАРТІСТЬ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10%

3610.00

3245.00