Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД нирок та сечового міхура

УЗД – один з найбільш затребуваних методів досліджень, який має ряд важливих переваг і вкрай малий перелік протипоказань. Діагностична процедура проводиться за допомогою апарату, який спрямовує ультразвукові хвилі в область досліджуваного органу, а потім сприймає їх відбиття і передає зображення на екран. Різні структури організму відбивають УЗ-промені по-різному, завдяки чому можна оцінювати розміри, контури органів, виявляти патологічно змінені ділянки, пухлини, пошкодження після травм. У медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві проводиться широкий спектр ультразвукових досліджень, зокрема – УЗД нирок та сечового міхура.

Показання для УЗ-дослідження нирок та сечового міхура

Безболісне, швидке та високоінформативне дослідження – УЗД сечового міхура та нирок – проводиться при наявності наступних показань:

  • Наявність симптомів патологій нирок, сечівників, сечового міхура (болісні відчуття у попереку чи внизу живота, порушене сечовиділення, зміна кольору сечі, набряки різних частин тіла);
  • Детальне обстеження після отримання результатів лабораторних аналізів (наприклад, загального аналізу сечі), у яких виявлені ознаки порушення функцій органів;
  • Діагностика після отриманих травм;
  • Оцінка ефективності лікувального курсу;
  • Моніторинг стану пацієнтів, у яких діагностовані хронічні хвороби сечовидільної системи.

Завдяки відсутності небезпечного впливу на органи, цей метод може застосовуватися з такою частотою, яка необхідна для якісного контролю стану пацієнта. Важко переоцінити його користь при діагностиці пієлонефриту, сечокам’яної хвороби, циститу, новоутворень в органах сечовидільної системи. Протипоказання для цього виду УЗД (сильні пошкодження шкіри у досліджуваній області, алергічна реакція на гель, який використовується для покращення контакту датчика з поверхнею тіла) зустрічаються рідко, тому у більшості випадків пацієнт може пройти таке обстеження без перешкод.

Підготовка до УЗД нирок та сечового міхура

Важлива умова для якісного УЗ-обстеження нирок та сечового міхура – відсутність надмірної кількості газів у кишківнику пацієнта. Тому за три дні до УЗД потрібно утриматися від вживання ряду продуктів (молока, солодощів, випічки, алкоголю, бобових, великої кількості свіжих фруктів та овочів), оскільки вони провокують газоутворення. Якщо розвивається сильний метеоризм, лікар може порадити застосування препаратів, які усувають скупчення газів у кишківнику. Також потрібно вжити заходів, якщо у пацієнта спостерігаються запори (можливо, потрібно буде зробити очисну клізму перед проведенням процедури).

Безпосередньо перед обстеженням слід випити літр чистої, негазованої води, оскільки сечовий міхур має бути наповненим для кращого огляду. Слід дотримуватися й інших правил підготовки, якщо їх порадить лікар, що вас лікує.

УЗД нирок та сечового міхура у Києві

Основні запоруки точної діагностики – це звернення до компетентного спеціаліста, який зможе правильно інтерпретувати отримані результати, а також використання якісного обладнання. Ці умови створені у медичному центрі “Діамед-Експрес”. Для виконання дослідження ми використовуємо апарати експертного класу – японську систему TOSHIBA APLIO XG, системи LOGIQ P9 та Voluson E8 Expert. Вони дозволяють проводити сканування із застосуванням різних режимів та отримувати чітке зображення досліджуваного органу для виявлення найдрібніших патологічних змін, що спостерігаються ще на початкових стадіях розвитку хвороби. Таким чином, звернувшись до нас, ви зможете пройти ранню діагностику, щоб вчасно отримати правильні та ефективні призначення від лікаря, якнайшвидше вилікувати захворювання або досягти покращення стану при наявності патологічних хвороб.

Ціна УЗД нирок та сечового міхура в медичному центрі “Діамед-Експрес” приємно здивує вас. Щоб записатися на діагностику, зателефонуйте нам або скористайтеся формою запису на нашому сайті.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія