Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00
Акушерство

УЗД плоду на різних термінах вагітності. Дуплексне сканування серцево-судинної системи плоду.

Акушерство – галузь медицини, що займається вивченням, лікуванням патологічних станів при вагітності, пологах і в післяпологовому періоді.


Ультразвукове дослідження в Києві на Оболоні при вагітності (Акушерське УЗД) – проводиться для того, щоб досліджувати анатомію дитини і виявити можливі патології розвитку плода. Також перевіряється стан матки і придатків, пуповини і плаценти. УЗД плоду на різних термінах вагітності допомагає лікареві зрозуміти наскільки нормально розвивається майбутня дитина, а також під час УЗД плоду можна встановити стать майбутньої дитини.


Дуплексне сканування вагітним призначають з метою виявлення можливих патологій розвитку серцево-судинної системи дитини.
На кожному з трьох триместрів вагітності рекомендується зробити скринінг, щоб виключити патології розвитку плода.

акушерство київ

У медичному центрі “Діамед – експрес” в Києві на Оболоні проводяться 3D/4D УЗД на новітньому обладнанні Toshiba Aplio XG та VOLUSON E8 Expert. Цифрові технології, зокрема 3D/4D УЗД, дозволяють також зробити запис дослідження на CD-диск з отриманням фотографій Вашого малюка в подарунок.  Якість отриманого зображення залежить від багатьох параметрів, у тому числі від комплекції, ваги матері та розташування плоду. Ці види досліджень виконуються в додаток до звичайного УЗД при вагітності, але не спроможні повністю замінити його.

Підготовка до дослідження

Особливої підготовки для проведення УЗД плоду не потрібно. Процедура безболісна, безпечна та займає приблизно 40 хвилин. УЗД на ранніх термінах вагітності (не більше 12 тижнів) проводиться з використанням трансвагінального датчика. На більш пізніх термінах для УЗД плоду використовується трансабдомінальний датчик. При трансабдомінальному дослідженні лікар водить датчиком по поверхні живота жінки.

Коли призначають УЗД при вагітності та що воно показує?

Перший триместр

Перше УЗД роблять на 5-8 тижні вагітності. Метою процедури є підтвердження факту вагітності та з’ясування місця імплантації плодового яйця, щоб виключити виникнення позаматкової вагітності. За наявності рухової активності (визначаються на терміні 8-9 тижнів) і серцевих скорочень (з 5-6 тижня) дається висновок щодо життєздатності ембріона. 


Друге дослідження проводять на 11-13 тижні. Розшифровка УЗД на цьому терміні потрібна для того, щоб простежити за характером перебігу вагітності та визначити дату пологів. Лікар-діагност вимірює товщину м’яких тканин в області шиї (розмір комірцевої зони) для виключення хромосомних захворювань, а також виявляє місце прикріплення хоріону, можливі ознаки ускладнень (хоріону, гіпертонус матки, істміко-цервікальна недостатність та ін.).

Другий триместр

У другому триместрі УЗД робиться на 18-21 тижні. Фахівці виявляють / виключають вади розвитку, визначають, чи відповідає розмір плода передбачуваному терміну вагітності, досліджують стан вод та плаценти.

Третій триместр

На третьому триместрі УЗД вагітним робиться на 30-34 тижні. Оцінюється відповідність органів, активність плоду, розвиток його внутрішніх органів. Також додатково проводять доплерівське дослідження, необхідне для оцінки інтенсивності матково-плацентарного кровотоку.

Перед пологами

Перед самими пологами дослідження робити не обов’язково. На цьому етапі процедура в основному потрібна для визначення маси плода, його положення, загального стану, ступеню зрілості плаценти, а також виявлення можливого обвиття пуповиною.

акушер гинеколог Киев

Де зробити УЗД при вагітності

Якщо у Вас виникло питання, де зробити УЗД плоду в Києві, звертайтеся до медичного центру «Діамед – експрес». Наші досвідчені лікарі проведуть дослідження і розшифровку УЗД. Це дозволить на ранніх стадіях діагностувати можливі захворювання, запобігти їх розвиток та не допустити негативного впливу на перебіг вагітності і здоров’я майбутньої дитини, спостерігати за її розвитком , а також оцінювати загальний стан  дитини та матері.

Програма PRISCA-5

У нашому центрі Ви можете зробити дослідження за програмою PRISCA-5, яка використовується для персонального розрахунку ризиків патології вагітності.

     PRISCA-5 І-й триместр (10-13 тижнів) – ультразвукове дослідження, аналіз крові на Betta-ХГЧ, РАРР.
     PRISCA-5 ІІ-й триместр (14-20 тижнів) – ультразвукове дослідження, аналіз крові на Betta-ХГЧ, вільний естріол, альфафетопротеин.

Лікарі напрямку Акушерство

Щербатей Наталія Миколаївна
Щербатей
Наталія Миколаївна
Гінекологія
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, Лікар УЗД
Лікар вищої кваліфікаційної категорії
29 років досвіду
Детальніше
Корж Вікторія Петрівна
Корж
Вікторія Петрівна
Гінекологія
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, Лікар УЗД
Лікар вищої кваліфікаційної категорії
21 рік досвіду
Детальніше

Вартість послуг та консультацій

УЗД акушерське (з 6 до 11 тижня), фото 800
УЗД акушерське ( І скринінг, 11+0 - 13+6 днів) в режимі 2-4 D + доплерометрія, 2 фото проводиться на апараті експертного класу Voluson E8 Expert 850
УЗД акушерське ( ІІ скринінг та обстеження, 14+0 - 21 тиждень) в режимі 2-4 D + доплерометрія, 2 фото проводиться на апараті експертного класу Voluson E8 Expert 950
УЗД акушерське ( Третій трименстр, 22-40 тижнів) в режимі 2-4 D + доплерометрія, 2 фото проводиться на апараті експертного класу Voluson E8 Expert 950
УЗД акушерське (з 12 по 40 тиждень) в режимі 2-4D + доплерометрія з записом СD 1000
УЗД акушерське ( з 13 - 40 тиждень) в режимі 2-4 D + доплерометрія, (багатоплідна вагітність) 2 фото проводиться на апараті експертного класу Voluson E8 Expert 1250
УЗД цервікометрія 400
 

Новини з розділу Акушерство

Гестоз вагітних (токсикоз при вагітності)

Гестоз вагітних (токсикоз) – це явище, яке затьмарює радість від вагітності у багатьох майбутніх мам. Спеціалісти зазначають, що він спостерігається у тому чи іншому ступені приблизно у 9 вагітних із...

Гестоз вагітних (токсикоз при вагітності)

Гестоз вагітних (токсикоз) – це явище, яке затьмарює радість від вагітності у багатьох майбутніх мам. Спеціалісти зазначають, що він спостерігається у тому чи іншому ступені приблизно у 9 вагітних із...

Лікування жіночого безпліддя

Безуспішні спроби зачаття дитини з кожним місяцем завдають все більший психологічний дискомфорт, призводять до конфліктів із партнером, знижують самооцінку. Вирішення цієї серйозної та делікатної проблеми варто довіряти тільки кваліфікованим фахівцям,...