Телефоны
Мова:
 • Українська
 • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Check-up для прекрасної статі «ПРОФОГЛЯД»

3260 грн.
2610 грн.

Чек-ап для перевірки жіночого здоров’я

Не маєте вільного часу для профілактичного обстеження? Але ж це так важливо для своєчасного виявлення хвороб, у тому числі – онкологічних, які підступно розвиваються на ранніх стадіях без виражених симптомів. Тому лікарі медичного центру “Діамед-Експрес” підготували для вас цінну пропозицію: чек-ап для перевірки жіночого здоров’я, який не вимагає багато часу, але дає необхідну інформацію про ваш стан. Запрошуємо вас на консультацію гінеколога та діагностику у Києві на Оболоні.

Що включає чек-ап для перевірки жіночого здоров’я?

Це профілактичне обстеження передбачає комплексну перевірку стану репродуктивної системи:

 1. Консультація гінеколога, який поставить вам кілька запитань про ваше самопочуття, перенесені хвороби, вагітності, пологи, операції, особливості менструального циклу та сімейного анамнезу. А також проведе огляд на гінекологічному кріслі, щоб уточнити, які дослідження можуть бути корисними у вашому випадку.
 2. Цифрова відеокольпоскопія – огляд шийки матки для визначення можливих патологічних змін, серед яких – запальні процеси, доброякісні та злоякісні новоутворення.
 3. Класичний ПАП-тест – лабораторне дослідження мазка шийки матки, що допомагає виявити атипові клітини, присутність яких вказує на перебіг онкологічного захворювання.
 4. Бактеріоскопічне дослідження виділень із статевих шляхів. Допомагає визначити наявність патогенних мікроорганізмів, які можуть викликати інфекційно-запальні процеси у репродуктивних органах.
 5. УЗД органів малого таза з використанням вагінального датчика. Проводиться для перевірки стану органів статевої системи, виявлення запальних процесів, кіст, поліпів чи інших новоутворень, скупчень рідини, аномалій розвитку.
 6. Повторна консультація гінеколога. Під час неї лікар проаналізує всі отримані результати чек-апу жіночого здоров’я, щоб надати індивідуальні рекомендації, визначити оптимальну періодичність подальших обстежень, призначити інші аналізи, якщо у них є потреба. При необхідності ви можете пройти у нас лікування хвороб статевої системи.

Чек-ап жіночого здоров’я у Києві

Піклування про власне здоров’я – одна з найважливіших справ, тож запишіться на профілактичне обстеження у медичному центрі “Діамед-Експрес”. За короткий час ви зможете дізнатися про можливі ризики і вчасно пройти комплексну діагностику, за потреби у нас можна відвідати ендокринолога та інших спеціалістів. УЗД органів малого тазу та відеокольпоскопія у нашому центрі проводяться із застосуванням високоточного нового обладнання, отже, ми забезпечуємо достовірність отриманих результатів. Наші досвідчені лікарі щодня мають справу з різноманітними клінічними випадками і успішно надають ефективну медичну допомогу. Запис на обстеження у “Діамед-Експрес” проводиться за допомогою заявки на нашому сайті, а також за телефоном.

 1. Первинна консультація та огляд акушера-гінеколога (бесіда, збір анамнезу, огляд на гінекологічному кріслі, визначення програми обстеження)
 2. Цифрова відекольпоскопія
 3. Класичний ПАП -тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки)
 4. Забір біоматеріалу 
 5. Мікроскопічний аналіз виділень із сечостатевих органів (бактеріоскопія)
 6. УЗД гінекологія (вагінальний датчик)
 7. Повторна консультація акушера-гінеколога (за результатами обстеження, контроль лікування

Повна  вартість пакету   складає 3260 гривень

Вартість пакету зі знижкою складає 2610 гривень

    *повторна консультація в рамках пакету безкоштовно