Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я ПІСЛЯ 40

3580 грн.
3220 грн.

Профілактична перевірка здоров’я завжди є кращим способом піклування про себе, адже вона допомагає виявити захворювання, які не встигли проявитися помітними симптомами, але вже потребують лікування. Після 40 років цінність скринінгових обстежень у чоловіків зростає, оскільки накопичуються наслідки дії небезпечних факторів (вікових змін, шкідливих звичок, малорухливого способу життя або надмірної фізичної активності, неправильного харчування тощо) і зростають ризики розвитку багатьох хвороб. Якщо вас цікавить стан свого здоров’я і ви бажаєте у майбутньому уникнути ускладнень, які виникають через несвоєчасний початок лікування, зверніться до лікарів медичного центру “Діамед-Експрес” на Оболоні.

Як проходить обстеження чоловіків після 40 років?

Перевірка чоловічого здоров’я після 40 років у медичному центрі “Діамед-Експрес” проходить максимально швидко, щоб кожному пацієнту легко було знайти час і приділити увагу профілактиці захворювань:

  1. Потрібно пройти консультацію та огляд у лікаря-уролога. Спеціаліст визначить особливості поточного стану вашого здоров’я, перевірить ознаки хвороб, розпитає про наявні симптоми, а також ваш сімейний анамнез (щоб визначити, чи є спадкова схильність до розвитку тієї чи іншої патології).
  2. Виконується УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура з визначенням об’єму залишкової сечі. Таке обстеження дозволяє перевірити стан однієї з найвразливіших систем чоловічого організму – сечостатевої, у тому числі – оцінити стан простати, виявити структурні зміни тканин, ознаки запалення, гіперплазії, злоякісних пухлин.
  3. Проводяться лабораторні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення рівня креатиніну, сечовини та сечової кислоти. Ці методи дозволяють виявити ознаки запальних та інших патологічних процесів, порушення обміну речовин, функції нирок.
  4. Важливе значення має визначення рівня простат-специфічного антигену (ПСА загальний, вільний). Ця речовина використовується як маркер захворювань передміхурової залози, зміни її концентрації можуть свідчити про розвиток простатиту, аденоми простати, виникнення ракової пухлини. Коливання показника в окремих випадках є першою ознакою захворювання, що забезпечує ранню діагностику і можливість своєчасного лікування.
  5. Заключний етап обстеження – повторна консультація уролога, під час якої спеціаліст розглядає всі отримані результати, співвідносить їх з результатами огляду та особливостями анамнезу. Лікар повідомляє пацієнту, які відхилення були виявлені, може призначити додаткові дослідження для уточнення діагнозу або, за відсутності проблем зі здоров’ям, визначає оптимальний графік подальших профілактичних обстежень.

Де пройти медичне обстеження чоловіку після 40 років?

Спеціалісти медичного центру “Діамед-Експрес” пропонують чоловікам після 40 років пройти медичне обстеження із застосуванням найбільш інформативних методів. Завітайте до нашого центру на Оболоні, щоб швидко і точно оцінити стан чоловічого здоров’я, не витрачаючи зайвих коштів. Ми подбаємо про високу достовірність результатів діагностики та ваш комфорт. Якщо виявиться необхідність у додаткових дослідженнях або консультації інших спеціалістів (кардіолога, ендокринолога, невролога), ви зможете пройти їх відразу у “Діамед-Експрес”. Запишіться на профілактичне обстеження за телефоном або за допомогою форми запису на нашому сайті.

«ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я» ПАКЕТ №1

(Обстеження чоловіків після 40 років, дозволяє в повній мірі оцінити стан здоров’я чоловіка та виявити проблеми, при необхідності провести своєчасно лікування та профілактику)

Консультація та огляд спеціаліста, лікаря вищої категорії
УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура + залишкова сеча
ЗАК
ЗАС
Простато-специфічний антиген загальний (PSA)
Простато-специфічний антиген вільний (fPSA)
Креатинін
Сечовина
Сечова кислота
Забір біоматеріалу
Повторна консультація уролога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів та рекомендаціями ( звернення протягом місяця)
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ  

ВАРТІСТЬ ЗІ ЗНИЖКОЮ  10% 

3580.00

3220.00