Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Онкопрофогляд для жінок

5120 грн.
4610 грн.

Онкопрофогляд жінок у Києві

Завдяки активному розвитку медицини, навіть для такого небезпечного захворювання, як рак, тепер існують ефективні методи лікування. Але досягти кращого результату – повністю вилікуватися або значно подовжити тривалість життя – можна лише при своєчасному виявленні хвороби. Початкові стадії онкопатологій самостійно, без допомоги лікаря та інструментальних методів діагностики, розпізнати неможливо. Тому найкраще рішення – регулярне проходження онкопрофогляду, який у Києві проводиться у медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні за доступною ціною.

Як проходить онкопрофогляд?

У медичному центрі “Діамед-Експрес” комплексна перевірка жіночого здоров’я щодо наявності онкологічних захворювань проводиться наступним чином:

  1. Консультація гінеколога. Лікар збирає анамнез, ставить питання щодо самопочуття, регулярності менструального циклу, наявності дискомфорту, проведених раніше операцій, перенесених вагітностей тощо. Проводиться огляд на гінекологічному кріслі, береться зішкріб для цитологічного дослідження (ПАП-тест Cell-Prep), він допомагає виявити атипові клітини. Також виконується високоінформативне обстеження – цифрова відеокольпоскопія, яка допомагає перевірити стан шийки матки, розглядаючи її поверхню на екрані апарата, під великим збільшенням. За результатами огляду гінеколог може призначити додаткові дослідження для уточнення діагнозу.
  2. УЗД органів малого тазу. Безпечне і абсолютно безболісне дослідження за допомогою ультразвуку, яке дозволяє виявити будь-які порушення структури репродуктивних органів, успішно застосовується для діагностування кіст, поліпів та інших новоутворень.
  3. Обстеження молочних залоз. Виявити новоутворення у грудях допомагають УЗД та мамографія. Ультразвукове дослідження використовується переважно при онкопрофогляді жінок до 40 років, рентгенографічне – після 40 років.
  4. Аналіз крові для визначення індексу ROMA, за рівнем онкомаркерів CA 125, HE 4. Концентрація цих речовин у крові може підвищуватися при онкологічних захворюваннях яєчників.
  5. Повторна консультація гінеколога. На основі отриманих результатів діагностики лікар робить висновки про наявність або відсутність онкопатологій, ризик їх виникнення. За потреби призначається лікування, а також складається графік подальших планових оглядів з такою періодичністю, яка дозволить вчасно виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях.

Це профілактичне обстеження дозволяє виявити і злоякісні новоутворення, і передракові стани – захворювання, які у тому чи іншому ступені підвищують ризик раку. Такими патологіями є гіперплазія ендометрію, дисплазія та лейкоплакія шийки матки, доброякісні новоутворення та проліферативні форми мастопатії молочних залоз і т.д. Їх своєчасне виявлення і лікування дозволяє попередити появу онкологічних захворювань та врятувати життя.

ОНКОПРОФОГЛЯД

( Своєчасна діагностика захворювань шийки матки, міометрію, ендометрію, яєчників, молочних залоз).

МАМОГРАФІЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ – БЕЗКОШТОВНО

Первинна консультація  та огляд акушера-гінеколога ( бесіда, збір анамнезу, огляд на гінекологічному кріслі, визначення програми обстеження)
Цифрова відеокольпоскопія
УЗД гінекологія
УЗД молочних залоз
Рідинна цитологія ПАП-тест Cell-Prep (зішкріб на атипові клітини)
«Індекс ROMA»
Забір матеріалу внутрішньовенний з використанням одноразового інструментарію
Повторна консультація акушера-гінеколога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів (звернення протягом місяця)
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

ВАРТІСТЬ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10 %

5120.00

4610.00