Телефоны
Мова:
 • Українська
 • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Після пологів

3840 грн.
3640 грн.
после родов помощь

Обстеження після пологів

Після пологів кожній жінці хочеться впевнитися у тому, що з її здоров’ям все гаразд. Але піклування про новонароджену дитину забирає багато сил та часу, тому далеко не всі молоді мами приділяють собі достатньо уваги. Однак перенесена вагітність і пологи часто стають причиною розвитку патологій, які у майбутньому можуть призвести до серйозних проблем без своєчасної діагностики та лікування. У медичному центрі “Діамед-Експрес” у Києві на Оболоні можна швидко пройти найнеобхідніші та додаткові дослідження, щоб перевірити наявність можливих ускладнень та перебіг процесу відновлення після народження малюка.

У рамках обстеження після пологів у медичному центрі “Діамед-Експрес” проводяться:

 • Первинна та повторна консультація гінеколога (відповідно – до та після проведення досліджень);
 • УЗД (молочних залоз та органів малого тазу);
 • Дослідження урогенітального мазка;
 • Загальний аналіз крові;
 • Загальний аналіз сечі.

Гінекологічний огляд та аналізи після пологів у Києві

Звернутися до гінеколога потрібно через 4-6 тижнів після пологів (якщо є скарги на здоров’я – то раніше). Лікар проводить опитування про самопочуття, інтенсивність та особливості виділень (лохій), наявність болей та іншого дискомфорту. Проводиться огляд на гінекологічному кріслі, гінеколог бере мазок. З урахуванням особливостей клінічної картини спеціаліст підбирає перелік необхідних досліджень.

Виконуються УЗ-дослідження органів малого тазу та молочних залоз, а також лабораторні дослідження крові та сечі. З готовими результатами пацієнтка приходить на повторну консультацію до гінеколога, який проаналізує отриману інформацію, визначить наявність або відсутність проблем зі здоров’ям, порадить оптимальний графік подальших профілактичних оглядів, надасть рекомендації, при необхідності – призначить лікування.

Діагностика жіночого здоров’я після пологів дає можливість перевірити:

 • Процес відновлення репродуктивних органів (у тому числі – темпи скорочення матки);
 • Загоєння швів та стан рубців після кесаревого розтину або при виникненні розривів під час пологів;
 • Наявність анемії, запальних процесів в організмі, інфекцій у статевих органах;
 • Стан молочних залоз.

При необхідності, якщо за результатами обстеження виявляються ознаки патологій, у нашому центрі жінка може здати додаткові аналізи (наприклад, дослідження рівня гормонів, біохімічний аналіз крові і т.д.), пройти консультацію мамолога, ендокринолога, уролога, кардіолога, невролога – за наявністю відповідних медичних показань.

Якщо ви бажаєте отримати точну інформацію про відновлення свого організму після пологів, звертайтеся до медичного центру “Діамед-Експрес”. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід та використовують високоточне обладнання для виявлення можливих патологічних процесів. Аналізи виконуються у надійній лабораторії. Завдяки комплексному обстеженню, можна вчасно діагностувати відхилення від норми та призначити правильне лікування, запобігти розвитку ускладнень. Записатися на прийом до лікаря у нашому центрі ви можете за телефоном або за допомогою форми запису на сторінці сайту.

«Після пологів»

Первинна консультація  та огляд акушера-гінеколога ( бесіда, збір анамнезу, огляд на гінекологічному кріслі, визначення програми обстеження)
УЗД молочних залоз
УЗД гінекологія
Мікроскопія урогенітального мазка
ЗАС (загальний аналіз сечі)
ЗАК (загальний аналіз крові)
Забір матеріалу внутрішньовенний з використанням одноразового інструментарію
Забір матеріалу урогенітального з використанням одноразового інструментарію
Повторна консультація акушера-гінеколога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів (звернення протягом місяця)
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

ВАРТІСТЬ ЗІ ЗНИЖКОЮ 5%

3840.00

3640.00