Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

3810 грн.
3430 грн.
профогляд для человіків

Профілактичний огляд для чоловіків

Ми часто недооцінюємо важливість профілактичних оглядів. Але саме вони дозволяють уникнути ускладнень, які виникають через несвоєчасне виявлення захворювань. Профілактичне медичне обстеження допомагає чоловікам контролювати стан свого здоров’я і зберігати бадьоре самопочуття протягом багатьох років. Пройдіть профогляд у медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві – ми зробимо все необхідне, щоб перевірка здоров’я була швидкою, інформативною та не потребувала зайвих грошових витрат, адже пакетне обстеження проводиться зі знижкою.

Як проходить профогляд для чоловіків

Профілактичний огляд чоловіків у медичному центрі “Діамед-Експрес” включає найнеобхідніші види обстежень:

  1. Консультація уролога (збір анамнезу, обговорення скарг на здоров’я, виявлення факторів ризику, огляд, взяття урогенітального мазка та секрету передміхурової залози).
  2. УЗД простати, нирок та сечового міхура – органів, у яких часто розвиваються патології через дію несприятливих факторів; також визначається об’єм залишкової сечі – це важлива ознака для діагностики хвороб сечостатевої системи, зокрема – передміхурової залози.
  3. Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка – для виявлення можливих патологічних процесів у сечостатевій системі.
  4. Мікроскопічне дослідження секрету простати – дозволяє оцінити стан передміхурової залози.
  5. Загальний аналіз крові – перевіряється наявність запальних процесів в організмі, порушень коагуляції, анемії.
  6. Загальний аналіз сечі – відображає стан сечостатевої системи, наявність запалення, сечокам’яної хвороби, порушень обміну речовин.
  7. Повторна консультація уролога – проводиться розгляд отриманих результатів діагностики, визначаються відхилення від норми, при необхідності – призначаються додаткові обстеження та лікування.

Такий профілактичний огляд варто проходити двічі на рік, щоб ефективно стежити за станом свого здоров’я і не пропустити появу захворювань.

Профілактичне медичне обстеження чоловіків у Києві

Важливі переваги проведення профілактичного обстеження чоловіків у медичному центрі “Діамед-Експрес” – виконання діагностики на високоточному обладнанні (ультразвукова система експертного класу), впевненість у достовірності результатів лабораторних аналізів та багаторічний досвід лікарів. Якщо у вас є певні скарги на здоров’я, або результати досліджень покажуть наявність патологій, ви зможете звернутися до ендокринолога, ортопеда, гастроентеролога, кардіолога також у нашому центрі. Щоб записатися на прийом і пройти профогляд у зручний час, зателефонуйте нам або заповніть заявку на нашому сайті.

 «ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ» ПАКЕТ №1

( При насиченому ритмі життя, сучасні чоловіки не завжди знаходять час на обстеження,  зверніться, обстежтеся та збережіть своє здоров’я на довгі роки. Профілактичний огляд рекомендовано проводити 2 рази на рік.)

Консультація та огляд спеціаліста, лікаря вищої категорії
УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура + залишкова сеча
Мікроскопія урогенітального мазка
Мікроскопія СПЖ
ЗАК (загальний аналіз крові)
ЗАС (загальний аналіз сечі)
Забір матеріалу внутрішньовенний з використанням одноразового інструментарію
Забір матеріалу урогенітального з використанням одноразового інструментарію
Масаж передміхурової залози для забору секрету
Повторна консультація уролога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів та рекомендаціями (звернення протягом місяця)
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ 3810.00
ВАРТІСТЬ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10% 3430.00