Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД ВАГІТНИМ

2850 грн.
2565 грн.

УЗД вагітним

Вагітність дарує жінкам незабутні почуття радості, але є досить складним випробуванням для жіночого організму. Гормональні перебудови та інші зміни, які відбуваються під час виношування дитини, часто стають причиною порушень роботи органів або загострення тих хронічних захворювань, які з’явилися ще до зачаття. Щоб вчасно реагувати на зміни стану і не допустити ускладнень, під час вагітності необхідно проходити обстеження. Медичний центр “Діамед-Експрес” запрошує майбутніх мам для проведення комплексної діагностики і перевірки органів, які є найвразливішими у даний період життя.

Які обстеження варто пройти при вагітності?

Ми пропонуємо майбутнім матусям пройти безпечне і швидке ультразвукове обстеження ряду органів для виявлення можливих проблем із здоров’ям, які можуть погіршити стан організму та негативно вплинути на перебіг вагітності і пологів:

  1. УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Проводиться обстеження печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок. Під час вагітності жінку часто турбують проблеми з травленням, з’являється або загострюється жовчнокам’яна хвороба, виникають набряки через підвищене навантаження на нирки. Через зниження імунного захисту, зараження інфекціями селезінка може збільшуватися у розмірах. Ультразвукове дослідження допомагає швидко виявити широкий спектр захворювань травної, сечовидільної систем і оцінити стан селезінки.
  2. УЗД щитоподібної та паращитоподібних залоз. Гормони, які виділяють ці залози, впливають на обмін речовин, діяльність нервової системи, інших органів ендокринної системи. Під час вагітності змінюється баланс гормонів, що може призвести до збоїв, особливо якщо проблеми із щитовидною чи паращитоподібними залозами спостерігалися ще до зачаття.
  3. УЗД молочних залоз (з лімфатичною системою). Ретельний контроль над станом молочних залоз важливий під час підготовки до лактації, адже гормональні перебудови є фактором ризику для багатьох захворювань у сфері мамології, у тому числі – пухлинних.
  4. Доплерографія вен нижніх кінцівок. Збільшення ваги тіла, об’єму крові та згущення крові під впливом гормонів викликає варикозне розширення вен у багатьох вагітних жінок. Дуплексне сканування допомагає точно оцінити стан судинних стінок, виявити їх патологічно змінені ділянки.

Піклуємося про здоров’я мами та малюка

Спеціалісти медичного центру “Діамед-Експрес” допоможуть вам тримати під контролем стан вашого здоров’я під час вагітності. Ми застосовуємо свій багаторічний досвід та найсучасніше обладнання експертного класу, щоб забезпечити отримання точних результатів діагностики. Якщо будуть виявлені проблеми, ви зможете у нас здати аналізи та проконсультуватися з гінекологом, ендокринологом, гастроентерологом та лікарями інших спеціальностей. Записатися на обстеження легко – зателефонуйте нам або заповніть форму запису на сторінці сайту.