Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

ПРОГРАМА CHECK-UP «ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ»

4500 грн.
4250 грн.

Обстеження за програмою “Здорове серце”

Незважаючи на успіхи розвитку медицини, серцево-судинні захворювання залишаються лідером серед хвороб з найвищим рівнем смертності. Для кожної людини щороку зростає важливість періодичних обстежень серця та судин, адже з віком ризик появи цих патологій значно зростає. Хоча, через напружений темп життя та безліч стресів останнім часом вони все частіше проявляються й у молоді. Ретельно перевірити стан серцево-судинної системи допоможуть спеціалісти медичного центру “Діамед-Експрес” у Києві на Оболоні. Ми забезпечили все необхідне, щоб ви могли проходити таке важливе комплексне обстеження без зайвих витрат часу та грошей, отримуючи точні результати діагностики.

Як перевірити стан серця та судин?

У медичному центрі “Діамед-Експрес” перевірка стану здоров’я серцево-судинної системи проходить за програмою, яка включає найбільш важливі та інформативні види обстежень:

  1. Консультація кардіолога. Наш фахівець, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, проводить опитування щодо стану здоров’я, наявності тих чи інших симптомів, хронічних захворювань, а також про особливості способу життя, професійні шкідливості. Також лікар дізнається, чи є серцево-судинні хвороби у родичів, оскільки схильність до низки таких патологій може успадковуватися.
  2. УЗД серця. Це безболісне та швидке обстеження дозволяє лікарю побачити зміни у структурі серця, пов’язані із захворюваннями, наслідками перенесених хвороб, вродженими вадами розвитку.
  3. ЕКГ – метод, який дає змогу виявити ознаки патологічних змін, що впливають на особливості функціонування серця, ритму серцевих скорочень.
  4. Загальний аналіз крові (з визначенням рівня ШОЕ та лейкоцитарної формули). Допомагає виявити ознаки запальних процесів, анемії, визначити рівень тромбоцитів, відповідальних за зсідання крові.
  5. Біохімічний аналіз крові (з визначенням рівня глюкози, сечовини, креатиніну, білка, ферментів АлТ та АсТ, загального, прямого та непрямого білірубіну). Відображає особливості обміну речовин та допомагає виявити порушення роботи внутрішніх органів, які у свою чергу можуть призвести до проблем із серцем.
  6. Ліпідограма (з визначенням рівня холестерину, тригліцеридів, ліпопротеїдів високої, низької та дуже низької щільності, коефіцієнту атерогенності). Ці показники мають важливе значення при діагностиці атеросклерозу – хвороби, яка є причиною для багатьох інших патологій, серед яких – ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарду.
  7. Коагулограма (з визначенням протромбінового та тромбінового часу, протромбінового індексу, АЧТЧ, рівня фібриногену, проведенням етанолового, протамін-сульфатного, бета-нафтолового тестів, INR). Показує в’язкість крові, її здатність до коагуляції та утворення тромбів всередині судин.
  8. Аналіз на рівень ТТГ – тиреотропного гормону. Підвищення його концентрації створює умови для розвитку серцевої недостатності.

Таким чином, наша програма спрямована на виявлення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, аритмії, допомагає оцінити ризик виникнення інфаркту міокарду. Вона дозволяє провести точну діагностику, у тому числі – на ранніх стадіях розвитку патологій, може застосовуватися як для регулярних профілактичних обстежень, так і для відстежування змін при лікуванні гострих чи хронічних серцево-судинних захворювань.

Де провести обстеження серця у Києві?

У медичному центрі “Діамед-Експрес” забезпечені всі необхідні умови для отримання точних результатів діагностики: висока якість апаратів для ультразвукового обстеження серця та ЕКГ, проведення аналізів у надійній, сучасній лабораторії, багаторічний досвід та висока кваліфікація спеціалістів. Приділіть увагу профілактичній перевірці власного здоров’я, щоб зберегти його на довгі роки, або зверніться у найближчий час, якщо вже помітили у себе симптоми серцево-судинних захворювань. Пройти діагностику можна за попереднім записом – для цього зателефонуйте нам або заповніть заявку на сторінці сайту.