Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Жіноче здоров’я

4040 грн.
3230 грн.

Жіноче здоров’я

Організм жінок піддається постійним випробуванням: коливання гормонів, зумовлені менструальними циклами, вагітності та пологи, стресові життєві ситуації. Але є ефективний спосіб уникнути небезпечних наслідків – регулярно проходити обстеження, щоб перевіряти жіноче здоров’я на наявність порушень та вчасно лікувати їх. Рання діагностика хвороб, у тому числі – найнебезпечніших, допомагає ефективно боротися з ними. Довірте піклування про здоров’я досвідченим спеціалістам – лікарям медичного центру “Діамед-Експрес” у Києві на Оболоні.

Комплексне обстеження жіночого здоров’я

У нашому медичному центрі для повного обстеження жіночого здоров’я запропоновані наступні види досліджень:

  1. Консультація гінеколога, під час якої з’ясовуються всі наявні скарги на здоров’я, визначається анамнез – ця інформація допомагає скорегувати програму обстеження у залежності від індивідуальних особливостей організму. Проводиться огляд на гінекологічному кріслі, береться урогенітальний мазок, який дозволяє перевірити мікрофлору статевих шляхів, а також мазок для цитологічного дослідження – для виявлення атипових клітин.
  2. Відеокольпоскопія – сучасний метод обстеження шийки матки, який виявляє новоутворення, передракові стани та ознаки онкологічного процесу.
  3. УЗД органів малого тазу – проводиться для виявлення новоутворень, скупчень рідини, ознак запалення, спайок, вроджених вад розвитку органів і т.д.
  4. УЗД молочних залоз – дозволяє виявити найдрібніші пухлини, які не прощупуються при самообстеженні, а також фіброзні зміни, запальні процеси.
  5. УЗД щитоподібної залози – показує наявність новоутворень, дозволяє оцінити розмір органу, виявити ознаки запальних чи аутоімунних процесів.
  6. Повторний прийом гінеколога. Необхідний для розгляду результатів перевірки жіночого здоров’я, обговорення виявлених відхилень, призначення додаткових аналізів та лікування – при необхідності. Лікар рекомендує оптимальну частоту проходження профілактичних обстежень у майбутньому, з огляду на особливості вашого стану.

Обстеження організму жінки у Києві

Якщо вас цікавить поточний стан жіночого здоров’я – зверніться до лікарів медичного центру “Діамед-Експрес” – тактовних, досвідчених, висококваліфікованих спеціалістів. Обстеження проводитиметься з використанням найсучасніших ультразвукових систем, цифрового відеокольпоскопу, а лабораторні аналізи – у надійній лабораторії. Якщо у вас є інші проблеми зі здоров’ям, ви зможете проконсультуватися у нас з ендокринологом, кардіологом та іншими фахівцями. Щоб пройти всі дослідження у зручний час, запишіться заздалегідь за телефоном або за допомогою форми запису на нашому сайті.

 Даруємо знижку 20% на пакет «Жіноче здоров’я»

                                                                ГІНЕКОЛОГІЯ

«ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я»

(Забезпечує профілактичний огляд жінки, яка повинна обстежуватись 2 рази на рік. Допомогає діагностувати, а при необхідності своєчасно розпочати лікування).

Первинна консультація  та огляд акушера-гінеколога ( бесіда, збір анамнезу, огляд на гінекологічному кріслі, визначення програми обстеження)
Відеокольпоскопія
УЗД гінекологія
УЗД молочних залоз
УЗД щитоподібної залози
Мікроскопія урогенітального мазка
Цитологія мазка на атипові клітини
Забір матеріалу урогенітального з використанням одноразового інструментарію
Повторна консультація акушера-гінеколога за результатами обстежень з плануванням індивідуального графіку профілактичних оглядів (звернення протягом місяця).
Загальна вартість

ЗІ ЗНИЖКОЮ 20%

4040.00

3230.00