Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Медичне обстеження чоловіків

Навіть у молодому віці варто стежити за чоловічим здоров’ям, адже на нього впливає стільки негативних факторів. Напружений графік роботи, нездорове харчування, небезпеки, пов’язані зі статевим життям, часто викликають захворювання, які непомітно розвиваються на початкових стадіях, але призводять у майбутньому до ускладнень, серед яких – порушення статевої функції, безпліддя, онкозахворювання. Виявити патологічні процеси навіть при безсимптомному перебігу допоможе обстеження чоловіків у медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві

Як проходить перевірка чоловічого здоров’я?

У медичному центрі “Діамед-Експрес” створені комфортні умови для медичного обстеження чоловіків, яке, з одного боку, ретельно перевіряє стан здоров’я, а з іншого – не потребує багато часу та грошових витрат:

  1. Проводиться консультація лікаря-уролога, який опитує про самопочуття, можливі наявні симптоми, раніше перенесені хвороби тощо. Спеціаліст бере урогенітальний мазок, який у лабораторії піддається дослідженню під мікроскопом. Урогенітальні виділення перевіряються на наявність патогенної мікрофлори, а також проводиться оцінка чутливості збудників хвороб до антибактеріальних препаратів.
  2. Виконується масаж передміхурової залози для взяття зразка секрету простати. Мікроскопічний аналіз цих виділень дозволяє оцінити роботу залози, виявити запальні процеси.
  3. Проводиться УЗД простати, нирок та сечового міхура з визначенням залишкової сечі. Це допомагає виявити запалення, ознаки інших патологічних змін, проблеми з передміхуровою залозою, які можуть призводити до еректильної дисфункції, розвитку новоутворень, порушення сечовипускання.
  4. Перевіряється наявність поширених статевих інфекцій: хламідіозу, мікоплазмозу (M.genitalium та M. hominis), уреаплазмозу, трихомоніазу, гарднерельозу, кандидозу, гонореї, герпесу 1 та 2 типів. Для цього застосовується високочутливий метод ПЛР, який дозволяє виявити збудника захворювання, навіть якщо він міститься в організмі у дуже малій концентрації.
  5. Виконується загальний аналіз крові, дослідження крові на RW, наявність гепатиту С та В.
  6. Проводиться загальний аналіз сечі.
  7. Після того, як всі результати досліджень будуть готові, пацієнт приходить на повторну консультацію до уролога. Лікар розповідає про те, чи є на даний момент проблеми з чоловічим здоров’ям, які саме захворювання виявлені, а при необхідності більш детальної діагностики – рекомендує пройти подальше обстеження.

Медичне обстеження для чоловіків у Києві

Чоловіки часто відмовляються від обстежень навіть при появі симптомів хвороби, а тим більше – від профілактичних перевірок чоловічого здоров’я, адже не бажають відчувати психологічний дискомфорт. Лікарі медичного центру “Діамед-Експрес” проявляють максимум делікатності, щоб пацієнти не відчували незручностей. Крім того, ми забезпечуємо високу точність діагностики, завдяки якій ви точно будете тримати під контролем стан свого здоров’я. Пройти обстеження можна у зручний час – за попереднім записом. Для цього необхідно зателефонувати нам або натиснути на сторінці сайту на кнопку “Записатися на прийом”.

 

Дізнатися більше про розділ Урологія, Сексопатологія, Андрологія