Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский

УЗД молочних залоз з лімфатичною системою

Запальні захворювання та новоутворення у молочних залозах – дуже поширені патології. Шанси на повне виліковування таких хвороб є вищими, якщо жінка своєчасно проходить діагностику при появі найперших симптомів. Пильно слідкувати за станом грудей дозволяє профілактичне обстеження, яке потрібно проводити регулярно. Один з найбільш інформативних та зручних методів діагностики – УЗД молочних залоз, у Києві на Оболоні таке дослідження із застосуванням сучасного обладнання проводиться у медичному центрі “Діамед-Експрес”.

Показання для УЗ-діагностики молочних залоз

Ультразвукове дослідження – безболісна та безпечна процедура, під час якої у тканини молочної залози надсилаються ультразвукові хвилі, а їх відбиття сприймається датчиком і передається на екран. Лікар УЗД бачить детальне зображення внутрішніх структур органу і може виявляти такі порушення, як доброякісні та злоякісні новоутворення (фіброаденоми, кісти, ракові пухлини), ознаки запальних процесів, наслідки травм. При обстеженні молочних залоз також оцінюється стан лімфатичної системи у досліджуваній області. Це важливо, тому що запальні процеси та онкологічна хвороба можуть поширюватися по лімфатичних судинах і викликати ураження лімфатичних вузлів.

Показання для такого дослідження наступні:

  • Поява симптомів маститу (почервоніння та набряк грудей, підвищення температури);
  • Лактостаз при грудному вигодовуванні;
  • Травми грудей;
  • Виникнення симптомів розвитку пухлини (виділення із сосків, зміна їх форми, почервоніння або синюшність шкіри, поява ущільнення у тканинах, помітна зміна розміру однієї залози, її деформація, асиметричність грудей);
  • Контроль ефективності призначеного лікування;
  • Профілактичне обстеження.

Для уважного спостереження за станом грудей варто проходити профілактичне УЗД молочних залоз щороку після 30 років та двічі на рік – після досягнення 50-річного віку.

Підготовка до УЗД молочних залоз

Якщо мамолог рекомендує вам пройти обстеження, він підкаже, коли краще робити УЗД молочних залоз у вашому випадку. Але існують такі загальні рекомендації:

  1. Оптимальний період – перша половина менструального циклу, коли структура молочних залоз дозволяє ретельно перевірити наявність патологічних змін та визначити їх характер. Найчастіше діагностика проводиться на 5-12 день, або на 7-14, якщо цикл триває, у середньому, більше 28 днів.
  2. Під час вагітності та лактації, після менопаузи, а також при наявності виражених симптомів (наприклад, підвищеної температури при сильному запаленні) обстеження проводиться у день звернення пацієнтки.

Якщо ви приймаєте гормональні апарати, лікар може порадити тимчасово припинити їх прийом перед УЗ-дослідженням (самостійно переривати курс лікування, без попередньої консультації, не можна). При проведенні діагностики без припинення гормональної терапії потрібно повідомити про це спеціалісту, який виконує обстеження молочних залоз.

УЗД молочних залоз у Києві

Якщо вас турбують симптоми захворювання молочних залоз або ви бажаєте пройти профілактичне обстеження, зверніться до медичного центру “Діамед-Експрес”. У нас ультразвукову діагностику проводять висококваліфіковані лікарі, з багаторічним досвідом. Для проведення дослідження використовуються апарати експертного класу – американська система LOGIQ P9 та система від японського виробника TOSHIBA APLIO XG. Висока деталізація зображення та чистота сигналу, а також можливість застосування різних режимів дозволяють нашим спеціалістам проводити ранню діагностику захворювань, завдяки якій можна вчасно розпочати лікування, попередити розвиток ускладнень.

У “Діамед-Експрес” встановлені доступні ціни на УЗД молочних залоз та лімфатичної системи. У нас ви також можете проконсультуватися з мамологом, зробити біопсію тканин молочної залози та здати лабораторні аналізи (у тому числі – на гормони, онкомаркери) для комплексного обстеження. Щоб записатися на діагностику, зателефонуйте нам, або клікайте на кнопку “Записатися на прийом” на сторінці сайту.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія