УЗД органів черевної порожнини в Києві на Оболоні – сучасне, високоінформативне дослідження, яке показує анатомічні особливості внутрішніх органів та їх патологічні зміни. Це безболісна процедура, що не несе променевого навантаження, тому вона безпечна для пацієнтів будь-якого віку, навіть за наявності різних супутніх захворювань. Метод широко застосовується для діагностики запальних хвороб, новоутворень, конкрементів у жовчному міхурі, вроджених вад розвитку чи наслідків травм. У медичному центрі “Діамед-Експрес” ультразвукове обстеження виконується на апараті експерт-класу за доступною ціною, завдяки чому можна повноцінно піклуватися про здоров’я без зайвих витрат.
Пацієнтам призначають УЗД ОЧП (органів черевної порожнини), якщо у них спостерігаються наступні симптоми:
Крім того, ультразвукове обстеження проводиться під час лікувального курсу – для відстеження змін стану здоров’я, під час передопераційної підготовки, після хірургічного лікування. Це дослідження також зручно застосовувати для профілактичної перевірки органів черевної порожнини. Рекомендується проходити процедуру щорічно. Особливо це важливо для тих пацієнтів, що мають обтяжений сімейний анамнез по захворюваннях органів травлення, харчуються нерегулярно, дотримуються дієт, піддаються впливу шкідливих факторів на робочому місці або переживають стрес.
Цей метод діагностики допомагає виявляти:
Під час УЗД органів черевної порожнини досліджуються:
Протипоказань для цієї процедури майже немає. Її не вдається провести лише за наявності обширного ураження шкіри в області живота, де має прикладатися датчик ультразвукової системи. Інформативність дослідження може знижуватися, якщо у пацієнта спостерігається сильний метеоризм.
Щоб усунути скупчення кишкових газів, які знижують якість ультразвукової діагностики, слід дотримуватися дієти протягом кількох днів перед процедурою. Не можна вживати багато свіжих овочів та фруктів, жирну їжу, смажені страви, копченості, бобові, яйця, газовані та спиртні напої, солодощі. При підготовці до процедури лікар може призначити прийом сорбентів. Дослідження проводять натщесерце, не рекомендується навіть пити чисту воду, жувати жувальну гумку та чистити зуби, приймати ліки (якщо виникає гостра потреба у прийомі препаратів, слід повідомити про це лікарю УЗД, що проводитиме інтерпретацію результатів).
Пацієнту потрібно зняти одяг, що заважає доступу до обстежуваної зони. Дослідження проводять у положенні лежачи на кушетці (на спині, на боці, на животі) або стоячи, відповідно до вказівок лікаря-діагноста. На шкіру наноситься контактний гель, який пропускає ультразвук краще, ніж повітря, підвищуючи якість зображення внутрішніх органів. Датчик ультразвукової системи прикладається до потрібної ділянки тіла, спрямовує ультразвукові хвилі вглиб тканин та сприймає їх відображення. Комп’ютер перетворює отримані сигнали на зображення на екрані. Процедура абсолютно безболісна і триває близько 20-30 хвилин. Якщо передбачено проведення функціональних проб для обстеження жовчного міхура, дослідження проводиться натщесерце, а потім – після вживання розчину сорбіту або порції певного виду їжі.
Варто зазначити, що у медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві ультразвукове обстеження може доповнюватися доплерографією – режимом, який показує особливості кровообігу певного органу. Таким чином, забезпечується найвища результативність і точність діагностики.
Якщо ви шукаєте, де краще зробити УЗД органів черевної порожнини, розповімо вам про переваги нашого медичного центру “Діамед-Експрес”:
Яка ціна УЗД ОЧП у Києві?
Дізнатися, скільки коштують різні види ультразвукового обстеження у медичному центрі “Діамед-Експрес”, можна на нашому сайті у розділі “Ціни”. Уточнити вартість та записатися на діагностику ви можете за телефоном (044)-334-43-47, (063)-693-15-45 або (067)-232-60-58, а також за допомогою сервісу онлайн-запису на сайті.
Чи можна пити воду перед УЗД органів черевної порожнини?
Мінімальний інтервал має складати 2 години. Бажано, щоб після останнього вживання їжі та напоїв (у тому числі води) пройшло близько 8 годин.
Як часто можна робити УЗД ОЧП?
Під час УЗД не відбувається опромінення організму, тому його можна проводити щоразу, коли виникають медичні показання. Для профілактичного обстеження процедуру зазвичай проводять щороку.
Немає лікарів по вашим критеріям.