Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Де зробити УЗД дитині у Києві?

УЗД – це безпечний метод діагностики, який застосовується при обстеженні як дорослих, так і дітей. Ця процедура проходить абсолютно безболісно, без променевого навантаження на організм, без ускладнень. Протипоказання до ультразвукового дослідження зустрічаються вкрай рідко, тому у переважній більшості випадків немає жодних перешкод для його застосування. Але, якщо вам потрібно зробити УЗД дитині у Києві, необхідно звертатися до такого медичного центру, де така послуга доступна не лише для дорослих, а й для маленьких пацієнтів. Різні види УЗ-діагностики для дітей віком від 5 років проводяться у медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні.

ЕхоКГ (УЗД серця) дитині

За допомогою УЗД у дитини можна визначити анатомічні та функціональні порушення серця. ЕхоКГ дозволяє діагностувати вроджені вади серця, пролапс мітрального клапана, ускладнення інфекційних захворювань (ендокардит, міокардит, перикардит), ревматичну хворобу серця. Дослідження може проводитися, якщо у дитини спостерігається швидка втомлюваність, блідість або посиніння шкіри, порушення пульсу, випадки підвищення або зниження артеріального тиску, запаморочення. Високоточне ультразвукове обладнання дозволяє виявити навіть ті патології, які на даний момент розвиваються безсимптомно або майже непомітно, але можуть у майбутньому призвести до серйозних та небезпечних ускладнень без вчасного лікування.

Доплерографія судин шиї та голови

Доплерографія (УЗДГ, дуплексне сканування) – це додатковий режим ультразвукового обстеження, який дозволяє перевірити стан судин та особливості кровотоку. Процедура проводиться так само, як звичайне УЗД – лікар прикладає датчик до поверхні тіла на необхідній ділянці та отримує зображення на екрані. У дітей УЗДГ судин шиї та голови проводиться у рамках діагностики вроджених аномалій розвитку, наслідків отриманих травм, при наявності епілепсії, при підозрах на ускладнення інфекційних хвороб. На таке обстеження лікар може направити, якщо дитина поводить себе неспокійно, скаржиться на головний біль, спостерігаються порушення сну, розумової діяльності, мовлення, зору, слуху, координації рухів, запаморочення, судоми.

УЗД щитоподібної залози дитині

Щитоподібна залоза впливає на гормональний баланс організму в цілому та забезпечує нормальний перебіг розвитку, розумової діяльності, обміну речовин. Дисфункції цієї залози у дітей можуть проявлятися підвищеною дратівливістю або слабкістю, погіршенням пам’яті та уваги (що викликає проблеми з успішністю у навчанні), затримкою росту та розвитку, зниженням міцності кісток, надмірним схудненням або набором ваги. На жаль, порушення роботи щитоподібної залози, пов’язані з дефіцитом йоду, спадковими хворобами, аутоімунними розладами, дуже поширені. Точна діагностика таких захворювань обов’язково включає проведення УЗД.

УЗД органів черевної порожнини дитині

Травна система дітей дуже вразлива. Нерідко трапляються розлади травлення, порушення апетиту, болі у животі, нудота, метеоризм. УЗД органів черевної порожнини допомагає виявити вроджені та набуті патології шлунка, кишківника, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Як і при обстеженні дорослих, УЗ-діагностику органів травлення дітям проводять натщесерце, через 8-12 годин після прийому їжі (тому бажано планувати дослідження на ранок). Лікар-педіатр або гастроентеролог, який направляє на УЗД, може порадити дотримуватися спеціальної дієти для зниження газоутворення за 2-3 дні до обстеження.

УЗД для дітей у Києві

Спеціалісти медичного центру “Діамед-Експрес” забезпечують індивідуальний підхід до маленьких пацієнтів та високу точність результатів УЗ-діагностики. Ми використовуємо надійні та сучасні ультразвукові системи японського та американського виробництва. При цьому ціна на УЗД у нашому центрі залишається доступною для широкого кола пацієнтів. Запис на обстеження проводиться за телефоном, а також за допомогою заявки на сторінці сайту.

 

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія