Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Дуплексне сканування артерій та вен нижніх кінцівок

Ультразвукове дослідження давно зарекомендувало себе як безпечний, доступний, безболісний метод діагностики, а застосування ефекту Доплера додатково розширило його можливості, дозволяючи оцінювати особливості кровотоку. Під час проведення доплерографії УЗ-промені, що відбиваються від еритроцитів у кровоносних судинах, змінюють свою частоту, у залежності від того, чи спрямований кровоток до датчика, чи від нього. Система автоматично розраховує різні показники, які дають змогу дослідити стан судин та кровопостачання органів, виявити патологічні зміни – тромбоз, холестеринові відкладення на стінках, звуження просвіту і багато інших. Дуплексне сканування (УЗДГ) артерій та вен нижніх кінцівок у Києві з використанням якісного обладнання можна виконати у медичному центрі “Діамед-Експрес”.

Показання для УЗДГ (доплерографії) судин нижніх кінцівок

УЗДГ артерій та вен нижніх кінцівок застосовується при діагностиці атеросклерозу, ендартеріїту, стенозу артерій, варикозної хвороби, тромбофлебіту та інших патологій. Своєчасне виявлення та лікування цих хвороб дозволяє уникнути ускладнень, небезпечних для життя – інсульту, інфаркту, тромбоемболії легеневої артерії, розриву судин, розвитку трофічних виразок. Показаннями для проведення дуплексного сканування судин є наступні симптоми:

  1. Швидка втомлюваність ніг при навантаженні, під час ходіння, яка може призводити до порушення ходи;
  2. Набряки кінцівок;
  3. Відчуття оніміння або поколювання у ногах, підвищена чутливість до холоду;
  4. Поява судинних сіточок, розширених судин, які видно через поверхню шкіри;
  5. Атрофічні зміни шкіри ніг, погіршення загоювання ран;
  6. Судоми.

УЗДГ підходить для ранньої діагностики патологічних змін у судинах, тому його використовують також для профілактичної перевірки стану здоров’я. Завдяки відсутності шкідливого впливу, обстеження можна проводити періодично під час проведення курсу лікування, для оцінки ефективності призначеної терапії.

Підготовка до УЗДГ артерій та вен нижніх кінцівок

Спеціальна підготовка перед дуплексним скануванням судин нижніх кінцівок не потрібна.

Дуплексне сканування артерій та вен нижніх кінцівок у Києві

Якщо ви отримали від лікаря направлення на УЗДГ або помітили у себе вищеописані симптоми і бажаєте перевірити стан власного здоров’я, – зверніться до медичного центру “Діамед-Експрес”. Ми використовуємо найякісніше обладнання американського та японського виробництва – апарати LOGIQ P9 та TOSHIBA APLIO XG, і у нашій команді працюють висококваліфіковані лікарі УЗД з багаторічним досвідом роботи. Використовуючи різні режими дослідження, спеціалісти забезпечують максимальну точність діагностики. Щоб забезпечити ефективну профілактику серцево-судинних захворювань, варто проходити регулярно профілактичні обстеження: оснащення нашого центру дозволяє побачити найменші патологічні зміни стінок судин та порушення кровотоку.

Щоб обрати зручний час для проведення УЗДГ судин нижніх кінцівок та уточнити ціну обстеження, зателефонуйте нам. Також ви можете натиснути кнопку “Записатися на прийом” на сторінці сайту і залишити заявку.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія