Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Дуплексне сканування ниркових артерій

Для виявлення порушень кровотоку у ниркових артеріях проводиться дуплексне сканування. Це абсолютно безболісний і безпечний метод дослідження, завдяки якому лікар УЗД може виявити ознаки атеросклерозу у досліджуваних судинах, звуження їх просвіту, наявність тромбів. Занедбані стадії таких патологій небезпечні для здоров’я та життя, а діагностика на ранніх стадіях за допомогою доплерографії дозволяє уникнути небезпечних наслідків, своєчасно та правильно обрати оптимальний метод лікування. У Києві УЗДГ ниркових артерій із застосуванням високоточного обладнання проводиться у медичному центрі “Діамед-Експрес”

Показання для УЗДГ ниркових артерій

Дуплексне сканування ниркових артерій може бути призначено при наявності наступних симптомів у пацієнта:

  • Підвищення та різкі перепади артеріального тиску (у тому числі, у молодому віці, з нез’ясованих причин);
  • Біль у попереку, не пов’язаний з фізичними навантаженнями;
  • Порушення сечовипускання;
  • Набряки ніг, обличчя та інших частин тіла.

Також обстеження проводиться, якщо результати лабораторних досліджень вказують на порушення кровопостачання та функції нирок або є підозри на аномалії розвитку цих органів. УЗДГ використовується для діагностики після травм, при ознаках діабетичного ураження нирок або розвитку пухлин. Відсутність небезпечного впливу під час ультразвукового дослідження дозволяє повторювати цю діагностичну процедуру протягом лікувального курсу для відстеження стану пацієнта.

Підготовка до УЗДГ ниркових артерій

Ще одна перевага даного методу дослідження – відсутність складної підготовки. Якщо у пацієнта спостерігається метеоризм, лікар, який направляє на обстеження, може порекомендувати дотримання дієти (з виключенням солодощів, молокопродуктів, випічки, бобових, яєць, газованих та спиртних напоїв, а також з помірним вживанням свіжих фруктів та овочів). Для усунення надлишку газів у кишківнику можуть призначатися спеціальні препарати. Процедура проводиться натщесерце або мінімум через 4 години після вживання їжі.

Дуплексне сканування ниркових артерій у Києві

Використовуючи сучасні апарати LOGIQ P9 та TOSHIBA APLIO XG (американського та японського виробництва), лікарі медичного центру “Діамед-Експрес” забезпечують високу точність діагностики. Кольорова візуалізація кровотоку, наявність різних режимів дослідження та бездоганна чіткість сигналу дозволяють ретельно перевірити стан судин і виявити порушення ще на ранніх стадіях розвитку. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у проведенні дуплексного сканування, регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації, тому ми гарантуємо якісне проведення дослідження та правильну розшифровку результатів у кожному клінічному випадку.

Щоб записатися на УЗДГ ниркових артерій і уточнити ціни на послуги, зателефонуйте нам або натисніть кнопку для запису на прийом на сторінці сайту.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія