Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД органів черевної порожнини

Виявити патології внутрішніх органів дозволяє УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Таке дослідження не викликає дискомфорту, не чинить шкідливого впливу на організм і підходить для діагностики широкого спектру захворювань у пацієнтів різного віку. У медичному центрі “Діамед-Експрес” на Оболоні у Києві УЗД органів черевної порожнини проводиться дорослим та дітям, починаючи з 3-річного віку. Завітайте до нас, щоб пройти обстеження із застосуванням обладнання експертного класу і отримати точні результати діагностики.

Показання для УЗ-діагностики органів черевної порожнини

УЗД дозволяє виявити різноманітні порушення в органах черевної порожнини: наявність пошкоджень, пухлин, конкрементів (каменів), порожнин, заповнених рідиною, що виникають при великій кількості захворювань. Тому для проведення цього обстеження існує багато показань:

  1. Симптоми захворювань травної системи (порушення травлення, часті приступи нудоти, печії, гіркота у роті, біль у різних частинах живота, пожовтіння шкіри та слизових оболонок через порушення функцій печінки і т.д.);
  2. Симптоми захворювань нирок (біль у попереку, поява домішків крові у сечі, набряки);
  3. Контроль над станом пацієнта під час лікування;
  4. Обстеження при наявності хронічних захворювань;
  5. Уточнення діагнозу, якщо у результатах інших досліджень виявляються ознаки порушення роботи цих органів;
  6. Виявлення пошкоджень органів після отримання травм.

УЗД широко застосовується для діагностики жовчнокам’яної хвороби, панкреатиту, холециститу, гепатиту, доброякісних та злоякісних новоутворень в органах черевної порожнини, вроджених вад їх розвитку.

Протипоказання для проведення УЗ-обстеження – алергічні реакції на гель, яким змащують шкіру при дослідженні, а також великі пошкодження шкірного покриву у досліджуваній області. У переважному більшості випадків для проведення такої діагностики немає перешкод, і її проводять з такою частотою, з якою вона необхідна, при наявності медичних показань.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини

Щоб отримати чітке зображення контурів органів, оцінити їх розмір та розгледіти найдрібніші відхилення від норми, потрібно забезпечити профілактику газоутворення перед УЗД. Потрібно обмежити вживання всіх продуктів, які сприяють утворенню газів (газовані та спиртні напої, солодощі, свіжі фрукти та овочі, бобові, молоко). Якщо пацієнт схильний до метеоризму, йому попередньо призначається прийом препаратів, що зменшують газоутворення. Перешкодою для огляду органів за допомогою УЗД також є запор у пацієнта: якщо виникає таке порушення, йому необхідно зробити очисну клізму перед обстеженням.

Можливі й інші рекомендації щодо підготовки, які залежать від анамнезу пацієнта. Потрібно дотримуватися всіх порад лікаря, щоб дослідження було максимально інформативним.

УЗД органів черевної порожнини у Києві

У медичному центрі “Діамед-Експрес” працюють лікарі УЗД, які мають великий досвід у проведенні ультразвукового дослідження у дорослих та дітей. Ми використовуємо апарати експертного класу: системи американського виробництва LOGIQ P9 та Voluson E8 Expert, японську систему TOSHIBA APLIO XG, з можливістю сканування у різних режимах, для максимально ретельного обстеження. Вони забезпечують високу чистоту сигналу та отримання чіткого, деталізованого зображення навіть дрібних та глибоко розташованих структур органів. Це сприяє встановленню правильного діагнозу ще на ранніх етапах формування патології для своєчасного початку лікування та обрання оптимальних методів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на УЗД органів черевної порожнини для дорослих та дітей. У залежності від медичних показань, у кожному окремому випадку визначається перелік органів, які підлягають обстеженню. Можливе проведення УЗД жовчного міхура з навантаженням. Уточнити інформацію про діагностичні послуги у нашому центрі та записатися на прийом можна за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія