Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД слинних залоз

Захворювання слинних залоз можуть розвиватися через травми, паротит, поширення запального процесу від хворих зубів чи вуха, появу новоутворень, порушення балансу гормонів та обміну речовин. Іноді їх протоки закупорюються, викликаючи сильний дискомфорт. Для діагностики широкого спектру таких патологій проводиться УЗД слинних залоз. Пройти це дослідження у Києві та отримати точні результати можна у медичному центрі “Діамед-Експрес”

Показання для УЗД слинних залоз

УЗД слинних залоз проводиться, якщо у пацієнта з’явилися наступні симптоми:

  1. Біль біля вуха, під щелепою, який може поширюватися у бік потилиці або скроні;
  2. Поява набряку, ущільнень;
  3. Надмірне або недостатнє слиновиділення;
  4. Поява домішок гною у слині;
  5. Підвищення температури (місцевої або загальної).

Під час процедури лікар УЗД безболісно та без шкідливого впливу на організм:

  • Оцінить розмір та особливості структури слинних залоз, прохідність їх протоків;
  • Перевірить наявність запалення (сіалоаденіту);
  • Виявить камені слинних залоз (саліволіти), пухлини, абсцеси, дегенеративні зміни, вроджені аномалії.

При необхідності, для встановлення точного діагнозу спеціаліст також проводить обстеження лімфатичних вузлів, розташованих у цій зоні.

Підготовка до УЗД слинних залоз

Щоб правильно підготуватися до УЗД слинних залоз, потрібно почистити зуби та утриматися від вживання їжі протягом 4 годин. Також у цей час не можна розсмоктувати льодяники, використовувати жувальну гумку (це збільшує напругу м’язів в обстежуваній зоні).

УЗД слинних залоз у Києві

Якщо у вас з’явилися ознаки запалення слинних залоз та інші симптоми їх захворювань, зверніться до медичного центру “Діамед-Експрес”. У нас обстеження проводиться з використанням високоточних апаратів американського та японського виробництва (Voluson E8 Expert, LOGIQ P9, TOSHIBA APLIO XG). Тому наші лікарі УЗД можуть розпізнати ознаки різних патологій на будь-яких стадіях розвитку, виявити найдрібніші камені або новоутворення на початкових етапах їх формування. Рання діагностика дозволяє швидше розпочати лікування та попередити появу небезпечних ускладнень.

Зазначимо, що для ретельного дослідження слинних залоз датчик прикладається не тільки зовні – до поверхні шкіри, але й зсередини – з боку ротової порожнини. Наші спеціалісти зроблять все необхідне, щоб пацієнт не відчував дискомфорту під час обстеження.

Виконайте УЗД слинних залоз за доступною ціною та у зручний для вас час у медичному центрі “Діамед-Експрес”. Запишіться на діагностику за телефоном або за допомогою форми запису на сторінці сайту

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія