Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД суглобів

УЗД суглобів дозволяє швидко і безпечно перевірити стан різних скелетних структур, які розташовуються в області рухливих сполучень кісток (колінний, кульшовий, ліктьовий, гомілковостопний, променезап’ястковий суглоби). На відміну від рентгену, це дослідження не супроводжується шкідливим опроміненням організму і дозволяє точно оцінити стан хрящових структур, зв’язок, синовіальної сумки, а не тільки кісток. УЗД абсолютно безболісне: лікар змащує шкіру в області суглоба спеціальним гелем і прикладає датчик, рухаючи його, щоб розглянути внутрішні тканини з різних боків. Єдиною перешкодою для такого обстеження є масштабне пошкодження шкіри у досліджуваній ділянці тіла. У Києві на Оболоні УЗД суглобів проводиться у медичному центрі “Діамед-Експрес”, за попереднім записом – у зручний для вас час.

Показання для УЗД суглобів

УЗ-дослідження суглобів призначається пацієнтам для діагностики ряду захворювань: остеоартриту, остеохондрозу, ревматизму, подагри, бурситу, синовіту, дисплазії, доброякісних та злоякісних новоутворень, вроджених вад розвитку, а також після отримання травм (переломів, забоїв, вивихів, розтягнень та розривів зв’язок). Ортопед-травматолог може рекомендувати цей метод при появі наступних симптомів:

  • Біль у суглобах;
  • Хруст під час руху;
  • Почервоніння шкіри навколо суглоба;
  • Набряк;
  • Обмеження рухливості;
  • Збільшення суглоба у розмірах, деформація;

УЗД суглобів також призначається, якщо у результатах лабораторних аналізів є ознаки розвитку хвороб, які можуть призводити до ураження хрящової та кісткової тканини.

Безпечність дослідження дозволяє повторювати його при необхідності для відстеження змін під час лікувального курсу.

Підготовка до УЗД суглобів

Особливої підготовки до УЗД суглобів не передбачено.

УЗД суглобів у Києві

Зверніться до медичного центру “Діамед-Експрес”, щоб пройти УЗД колінного, кульшового, плечового, гомілковостопного, променезап’ясткового суглобів за доступною ціною. Мип проводимо дослідження за допомогою апаратів експертного класу, які зарекомендували себе як обладнання для високоточної діагностики (LOGIQ P9, Voluson E8 Expert, TOSHIBA APLIO XG). Завдяки цьому, наші лікарі УЗД можуть виявити патологічні зміни скелетних структур на ранніх стадіях розвитку хвороб, щоб розпочати лікування вчасно, до появи ускладнень. Також у нашому центрі ви можете пройти консультацію досвідченого ортопеда-травматолога.

Записатися на УЗД суглобів можна за телефоном або через форму попереднього запису на нашому сайті.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія