Телефоны
Мова:
  • Українська
  • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Видалення папілом у Києві за доступною ціною апаратом Фотек

Видалення папіломи – єдиний ефективний спосіб позбутися від цього косметичного недоліку. Раніше така процедура виконувалася лише традиційним методом за допомогою хірургічних інструментів, що зумовлювало дискомфортні відчуття, тривалий період загоєння та формування неестетичних рубців на шкірі. Але тепер усунути ці неприємні новоутворення можна за допомогою сучасного, безпечного метода – радіохвилової хірургії, завдяки якій папіломи видаляються безболісно і без шрамів. Завітайте до медичного центру “Діамед-Експрес” у Києві, щоб скористатися такою можливістю!

Що потрібно знати про видалення папіломи?

У пошуку найкращого засобу для видалення папілом з позитивними відгуками пацієнти часто вдаються до самолікування, не звертаючись до лікарів. Це призводить до травмування шкіри, інфікування, розвитку запального процесу, а на місці новоутворення залишаються рубці, що створюють ще більш помітний косметичний дефект.

Крім того, не слід забувати, що папілома – це прояв інфекції, викликаної ВПЛ (вірусом папіломи людини). Він підвищує ризик розвитку раку шкіри, шийки матки, колоректального раку, особливо при інфікуванні штамами ВПЛ з високим онкогенним ризиком, який можна визначити лише за результатами аналізів.

Новоутворення, що виникло на шкірі, може бути насправді не папіломою, а злоякісною пухлиною, яку людина не здатна розпізнати без обстеження у онкохірурга. І спроба видалити її у домашніх умовах призведе до серйозних, небезпечних для життя наслідків. Важливо розуміти, що це стосується і тих ситуацій, коли для видалення папіломи звертаються до косметолога, адже у такому випадку професійна діагностика новоутворень також не проводиться.

Таким чином, видаляти папіломи необхідно тільки у медичному закладі після консультації з онкохірургом, який обстежить новоутворення, точно визначить його тип, доцільність видалення та при необхідності проведе додаткові дослідження, щоб перевірити наявність небезпечного захворювання.

Видалення папіломи: який метод обрати?

Існують різні способи видалення папілом, зокрема – радіохвильовий метод, який добре зарекомендував себе і отримує численні позитивні відгуки від пацієнтів та лікарів, тому що:

  1. Лікар точно спрямовує високочастотну радіохвилю, відсікаючи новоутворення від здорової шкіри, тому оточуючі тканини не руйнуються і шрами не утворюються. Сліди від процедури практично непомітні, і завдяки такому косметичному ефекту метод можна застосовувати на різних ділянках тіла, навіть на обличчі.
  2. Видалення папіломи відбувається без контакту зі шкірою, що захищає від проникнення інфекції до тканин та розвитку запалення.
  3. Під час видалення новоутворення кровоносні судини, що знаходяться в оброблюваній ділянці, коагулюють (злипаються). Отже, кровотеча відсутня, і додатково знижується ризик інфікування.
  4. Пацієнт не відчуває дискомфорту, завдяки місцевому знеболенню анестезуючим гелем або ін’єкцією.
  5. За один візит до лікаря можна видалити багато папілом.
  6. Метод підходить для широкого кола пацієнтів, протипоказань до цієї процедури небагато – наявність кардіостимулятора, онкопатології або діабету. Ще декілька обмежень є відносними: під час вагітності, лактації, запалення папіломи, загострення хронічних захворювань та герпетичної інфекції видалення папіломи тимчасово відкладається.
  7. Підготовка до процедури не займе багато часу – потрібно пройти кілька обстежень, які призначить лікар.
  8. Загоєння проходить швидко та без проблем, у період відновлення потрібно дотримуватися нескладних рекомендацій (застосовувати призначені засоби для догляду за обробленою ділянкою, уникати засмагання та дії високих температур).

Ще одна перевага радіохвильового видалення папіломи – доступна ціна процедури.

Де можна видалити папіломи у Києві?

У медичному центрі “Діамед-Експрес” у Києві видалення папілом проводиться радіохвильовим методом за допомогою апарата ФОТЕК Е80М, завдяки якому процедура проходить з дотриманням всіх вимог, безпечно, з отриманням блискучого косметичного ефекту. Процедуру виконує онкохірург, лікар вищої кваліфікаційної категорії, з великим досвідом роботи. Отже, ви можете бути впевненими, що тип новоутворення буде точно визначений, і при найменших підозрах на наявність серйозного захворювання вам будуть призначені всі необхідні обстеження для встановлення діагнозу. У нашому центрі проводиться широкий спектр досліджень. включаючи біопсію шкіри для гістологічного аналізу підозрілих ділянок. Крім того, у нас виконується радіохвильове видалення папілом та кондилом на статевих органах.

Видалення папілом у Києві – ціна

З-поміж різних пропозицій послуг з видалення папілом у Києві, рекомендуємо вам обрати проведення цієї процедури у медичному центрі “Діамед-Експрес” (правий берег, Оболонь). Вартість лікування приємно здивує вас.

Щоб записатися на процедуру видалення папіломи та уточнити актуальні ціни на всі послуги центру, що цікавлять вас, зателефонуйте нам. Також запис проводиться за допомогою онлайн-заявки на сторінці сайту.

Дізнатися більше про розділ Мамологія, Онкохірургія