Телефоны
Мова:
 • Українська
 • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

Рак молочної залози: це може статися з кожним з нас

Рак молочної залози – це захворювання, яке займає перше місце за поширеністю серед онкопатологій у жінок і може розвиватися навіть у чоловіків. На жаль, навіть за рахунок ведення здорового способу життя неможливо знизити ризик його розвитку до нуля. Але сучасні методи лікування дають високі шанси на повне одужання або значне подовження тривалості життя, якщо діагностика та лікування проводяться на найбільш ранніх стадіях. Проблема раку грудей стосується кожного з нас, і ми маємо пам’ятати про важливість профілактичних обстежень, адже саме вони допомагають виявити пухлини ще на безсимптомних стадіях розвитку та отримати дорогоцінний запас часу для проходження лікування. Відвідати мамолога у Києві для перевірки наявності пухлин у молочних залозах, а також зробити УЗД за доступною ціною можна у медичному центрі “Діамед-Експрес”.

Консультація мамолога – це можливість тримати ситуацію під контролем

Вважати, що звичайного самообстеження грудей у домашніх умовах достатньо для вчасного виявлення пухлини, – це помилка, яка вкорочує життя багатьом жінкам у всьому світі. Особливості структури молочних залоз, їх гормонозалежні та вікові зміни, а також різноманіття новоутворень, які можуть розвиватися, не дозволяють точно перевірити наявність раку самостійно. А інші симптоми (такі, як біль, виділення із сосків, помітні зміни поверхні шкіри) з’являються вже на більш пізніх стадіях, які важче лікувати.

Тільки своєчасне звернення до мамолога допомагає виявити онкологічний процес. Сучасні методи обстеження дозволяють діагностувати рак молочних залоз навіть тоді, коли розміри новоутворення вимірюються міліметрами, і пухлина ще не встигає прорости у сусідні тканини чи дати метастази у віддалені органи. Варто лише своєчасно записатися на прийом.

Жінкам після 35 років спеціалісти радять щорічно проходити огляд мамолога, щоб не пропустити початкові стадії раку молочної залози.

Коли не варто відкладати запис до мамолога на потім

Лікар-мамолог медичного центру “Діамед-Експрес” у Києві нагадує про симптоми, при яких записатися на консультацію слід найближчим часом:

 1. Наявність ущільнення у тканинах молочної залози;
 2. Відчуття болю чи розпирання;
 3. Посилення асиметричності грудей, помітна зміна форми;
 4. Зміщення сосків, зміна їх форми, поява виділень;
 5. Зморшкуватість шкіри (вона стає схожою на лимонну кірку), зміна її кольору;
 6. Набряк та болючість лімфатичних вузлів поблизу молочних залоз;
 7. Інші ознаки раку – слабкість, втрата апетиту і ваги, невелике підвищення температури тіла протягом тривалого часу.

УЗД молочних залоз у медичному центрі “Діамед-Експрес”

У медичному центрі “Діамед-Експрес” у Києві можна відвідати мамолога і зробити УЗД молочних залоз. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, ультразвукову систему експертного класу, яка допомагає побачити найдрібніші структурні зміни тканин. Крім того, лікар обстежує регіонарні лімфатичні вузли, які також піддаються змінам при поширенні онкологічного процесу.

Якщо є підозри на рак

При виявленні підозрілого новоутворення лікар призначає додаткові методи обстеження. Подальша діагностика може включати:

 1. Різні види біопсії – взяття біоматеріалу для цитологічного та гістологічного аналізу;
 2. Мамографію;
 3. КТ або МРТ;
 4. Аналізи крові на наявність та рівень онкомаркерів;
 5. Визначення рівня гормонів (адже молочні залози є гормонозалежними органами, і розвиток новоутворень у них часто є наслідком гормонального дисбалансу);
 6. Інші дослідження – за показаннями.

У нашому центрі ви можете пройти різні види обстежень. Якщо виявиться необхідність у проведенні мамографії, КТ, МРТ або консультації інших фахівців чи лікуванні онкологічної хвороби, ми порадимо досвідчених спеціалістів, до яких можна звернутися за допомогою.

Запис на консультацію мамолога у Києві

Запишіться на прийом до мамолога, якщо у вас є підозри на захворювання молочних залоз, або пройдіть профілактичне обстеження, щоб мати уявлення про їх поточний стан. Ви можете зателефонувати нам або скористатися сервісом запису на консультацію на сторінці сайту.

Дізнатися більше про розділ Мамологія, Онкохірургія