Телефоны
Мова:
 • Українська
 • Русский
м. Київ, вул. Левка Лук'яненка (Маршала Тимошенка), 14 Пн-Пт 8:00 - 18:00 (протягом дії воєнного стану)
"Мінська" Сб 9:00 - 15:00

УЗД м’яких тканин

Ультразвукове дослідження структур, які не відносяться до певних внутрішніх органів, називають УЗД м’яких тканин. У рамках цього обстеження може перевірятися стан шкіри та підшкірної клітковини, сухожилків, лімфатичних судин та вузлів в області шиї, кінцівок, живота, спини, паху. Цей метод діагностики не завдає дискомфорту пацієнту і не чинить шкідливого впливу на організм. Висока точність результатів УЗД м’яких тканин у медичному центрі “Діамед-Експрес” досягається, завдяки найсучаснішому обладнанню та компетентності наших лікарів.

Показання для УЗД м’яких тканин

За допомогою ультразвукового обстеження можна побачити фізичні пошкодження тканин, ознаки запальних процесів, новоутворення, застої лімфи, вроджені вади розвитку. Пацієнту можуть призначити УЗД м’яких тканин при наявності наступних показань:

 • Травми;
 • Наявність чужорідних тіл у м’яких тканинах;
 • Біль нез’ясованого походження;
 • Симптоми запалення (набряк, почервоніння шкіри, болісні та розпираючі відчуття, підвищення місцевої та загальної температури);
 • Ущільнення у м’яких тканинах;
 • Ознаки лімфостазу (набряк тканин);
 • Підозри на наявність грижі;
 • Необхідність оцінки стану пацієнта після проведення операції;
 • Контроль ефективності медикаментозного лікування.

Цей вид обстеження широко використовується для діагностики доброякісних та злоякісних новоутворень (ліпоми, кісти, гігроми, хондроми, саркоми і т.д.), вогнищ запального процесу (абсцесу, флегмони), гематом, запалення м’язів (міозиту). При цьому існує лише одне протипоказання для застосування даного методу – сильні пошкодження шкіри у досліджуваній області. Це тимчасове обмеження, і після загоєння рани дослідження можна проводити.

Підготовка до УЗД м’яких тканин

Перед УЗ-діагностикою м’яких тканин не передбачена спеціальна підготовка. Але потрібно дотримуватися рекомендацій, якщо їх надає лікар, що вас лікує, з урахуванням особливостей вашого організму та попередньо встановленого діагнозу.

УЗД м’яких тканин у Києві

У медичному центрі “Діамед-Експрес” УЗД м’яких тканин проводиться за доступною ціною і показує навіть незначні відхилення від норми, які спостерігаються на ранніх стадіях розвитку хвороб. Додаткові режими дослідження, які мають ультразвукові системи LOGIQ P9, Voluson E8 Expert і TOSHIBA APLIO XG, що використовуються у нас, допомагають більш ретельно оцінювати стан різних живих структур та особливості їх кровопостачання. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи, що дозволяє правильно інтерпретувати отримані результати у різних клінічних випадках.

Якщо за результатами діагностики будуть виявлені патологічні зміни, ви зможете пройти консультацію спеціалістів різного профілю у медичному центрі “Діамед-Експрес”, а також здати необхідні аналізи. Найголовніше, що потрібно зробити – вчасно звернутися за допомогою і пройти обстеження, адже саме ранні стадії захворювань легше лікувати, ризик ускладнень та небезпечних для життя наслідків при цьому – найменший. Записатися на УЗД м’яких тканин або на прийом до лікаря можна за допомогою заявки на сайті і за телефоном.

Дізнатися більше про розділ УЗ-діагностика, Доплерографія